امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گپ ،حال و احوال
نویسنده پیام
milad آفلاین
عضو ارزشمند و با تجربه

208
   Jun 2011
   12
ارسال: #1
Wink گپ ،حال و احوال
بخش گفتو گو و احوال پورسی
حالتون چطوره؟
:3473749b_2::3473749b_2::3473749b_2::3473749b_2:

:3473749b_2::3473749b_2::3473749b_2::3473749b_2:

تجربه خرید از اینترنت
قیمت تمام شده کتابخوان شما چقدره؟
10-29-2011 04:45 PM
Takesh غایب
...::: کلانتر محل :::...

604
   Jan 2012
   21
ارسال: #51
RE: گپ ،حال و احوال
(07-04-2012 01:41 AM)Arsam1390 نوشته شده توسط:  ولی اگه با دوز کم که لودینگ دوزهست وبسیار آرام بالابره و پریدش مشخص باشه بسیار داروی خوبی هم هست ولی اینطوری خطرناکه و تغییر در دوز دوپامین که محرک و ناقل عصبی دستورات مغز و قشر کورتکس به نورونهاست میشه تصور کرد که میتونه چه کارهایی بکنه مثل پل وتستون در مهندسی عالی برق از سیستم نره و مسیرهای کوتاهتر رو بره چون دوپامین سرعتشو معین میکنه مثل دریافت بالاتر و یادگیری بهتر و خستگی کمتر
#
ای وول میبینم زدید تو کار تحلیل مدار مهندسی برق(شنیده بودم فرمول ها و قوانین برق رو همه به کار میبرن و با اونا خیلی چیزا رو شبیه سازی میکنن مثل شاخه های پزشکی،سیاست و. . .ولی تا این حد)
07-04-2012 10:04 AM
shimi85 آفلاین
مدیر بخش راهنمایی

334
   Apr 2012
   11
ارسال: #52
takesh مگه تو رشتت برقه ؟؟ خوشحال نشو اینا همش فرمول ها و قوانین فیزیک و ریاضیه...یجوری میگه مال برق اینگار مبدع رشته خودش بوده....آره یه قسمتی از پروژه لیسانس ما (رشته مهندسی شیمی) استفاده از شبکه های عصبی و هوش مصنوعی (البته بیشتر مربوط به کامپیوتر هست تا برق) برا تعیین داده های ایمنی مواد بود....رشته ها همه به هم وابسته هستن..
07-04-2012 02:57 PM
milad آفلاین
عضو ارزشمند و با تجربه

208
   Jun 2011
   12
ارسال: #53
این قضیه مثل این میمونه که بگیم عداد مختلط برای الکترونیکه
درسته پل وتستون با علم فیزیک و ریاضی تحلیل و برسی میشه اما مدار الکترونیکیه

تجربه خرید از اینترنت
قیمت تمام شده کتابخوان شما چقدره؟
07-04-2012 06:05 PM
Takesh غایب
...::: کلانتر محل :::...

604
   Jan 2012
   21
ارسال: #54
(07-04-2012 02:57 PM)shimi85 نوشته شده توسط:  takesh مگه تو رشتت برقه ؟؟ خوشحال نشو اینا همش فرمول ها و قوانین فیزیک و ریاضیه...یجوری میگه مال برق اینگار مبدع رشته خودش بوده....آره یه قسمتی از پروژه لیسانس ما (رشته مهندسی شیمی) استفاده از شبکه های عصبی و هوش مصنوعی (البته بیشتر مربوط به کامپیوتر هست تا برق) برا تعیین داده های ایمنی مواد بود....رشته ها همه به هم وابسته هستن..
اولاً که ریاضی پایه و فونداسیونه
قانون اهم رو که تو دبیرستان خوندی قبول داری واسه برقه هرچند تو فبزیک خوندی ولی مال برقه،(خوب اون آدم های بیکاری که اون زمان هی مینشتن آزمون و خطا میکردن اون زمان نیومدن نتیجه تحقیقات شون رو جدا جدا بگن به همین خاطر تو یه علوم واحد به اسم فیزیک گفتن ولی دیدن هرچیزی تخصصی باید بشه و قانون اهم تخصص برق هست)حالا چرا فانون اهم؟من که ندیدم ولی استاد ما میگفت تو دنیا از این فرمول مهم برای تحلیل سیاست؛اقتصاد؛و. . .استفاده میشه(البته به نظر من همه استادای رشته ها میگن ما بالاتریم ، ما برتریم، ما سخت ترینیم و. . .)
آره هوش مصنوعی واسه کامپیوتره
(مملکت نیست که معلوم نیست کی به کیه فقط میخان یه مدرک بدن دست ملک و بزنن در##### و بگن برو حالا شدی مهندس
(به نظر من حالا که داری خرج میکنی(غرض به شخص خاصی نیست به خودت نگیری) به جای اینکه وقت های اضافه بین کلاسها رو بری نمازخونه بخوسبی یا بری کافی نت دانشگاه قاچاقی استفاده کنی یا یه لب تاپ بگیری و بشینی تو کلاس های خالی با رفقا اسکار و انواع افتتاحیه و اختتامیه و ##### ببینی یا هی با وایرلس دانشگاه #####چرخ بزنی تو نت بهتره بری سر کلاس درس های دیگر رشته ها هم یه چیزی فراتر از هم دوره هات یاد میگیری هم زدی تو#####دانشگاه))
07-05-2012 12:37 AM
farhadsevo آفلاین
عضو شده

1
   Jun 2017
ارسال: #55
من خودم خیلی تست های عشق سنجش عشق شرکت کردم ولی تست سنجش عشق سایت گزینه ها خیلی خوب بود ولی نمیدونم اصلا تایید شده هست این گونه آزمون های آنلاین از نظر شما درسته این تست ها یا نه؟؟ 106
06-05-2017 09:13 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS