امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژگی های محافظ صفحه نمایش ebook reader
نویسنده پیام
pouya7525 آفلاین
کاربر انجمن 1
*

5
   Mar 2013
   0
ارسال: #1
ویژگی های محافظ صفحه نمایش ebook reader
خوب شما رو نمی دونم اما من 2-3 روزه ebook reader گرفتم عاشقش شدم 6 هیچ دستگاه دیگه ای مثل این نیست واقعا دستگاه های متفاوت و فوق العاده ای هستند
وقتی یک چیزی هم دوست داری روش حساس می شی که یک موقع طوریش نشه الان تو بازار (مسلما ایران نه) دو نوع محافظ هست
  1. Full Body
  2. Screen

خوب داستان اینه که بعضی ها می گند اگه کاور داری محافظ لازم نیست اما خوب صفحات این دستگاه ها هم فکر نکنم ضد خش باشه و کوچکترین خش روشون واقعا موقع کتابخوندن اذیت می کنه
به هر حال با توجه به کاربری خاص این دستگاه ها چند موضوع مطرح می شه
  1. محافظ صفحه نمایش و بدنه ebook reader بایستی چه ویژگی هایی داشته باشه؟
  2. آیا محافظ بدنه هم لازمه یا فقط محافظ صفحه نمایش کفایت می کنه؟
  3. برندهای مطرح که با توجه به کاربری ebook reader محافظ می سازند کدوم برند ها هستند؟

در پایان لطفاً عکس و لینک به صفحات کمپانی و قیمت هر کدام رو ذکر کنید.8
03-02-2013 01:12 PM
drdre آفلاین
مدیر بازنشسته

281
   Jan 2013
   9
ارسال: #2
Re: ویژگی های محافظ صفحه نمایش ebook reader
سوالاتتون خیلی تخصصیه و من جواب کاملی برای سوالاتتون ندارم اما طبق تجربه خودم در چند ماهی که کیندل تاچ داشتم و بدون کاور و محافظ ص تقریبا همه جا ازش استفاده کردم، نشون داد که نه اصلا ص نمایش و نه بدنه خش پذیره. توی عکسها و ویدئوهای تبلیغاتی هم اگه نگاه کنید، افراد این کتابخوانها رو توی جیب عقب شلوارشون میذارن. اما از طرفی چون کتابخوانها غیر از چند مدل جدید تر که نور پیش زمینه«البته از بغل» دارند، سایر کتابخوانها اگر هم خش بیفتند مشخص نیست. مثالش همین نوک سیمپل تاچ خودم که یه خش از وقتی خریدم روش داشت. در مرکز ص نمایش به طول هفت الی میلیمتر. اما اصلا اصلا قابل رویت نیست مگر اینکه در نور مستقیم و با تغییر مکرر زاویه دید، قابل رویت بشه وگرنه حین مطالعه اصلا قابل دیدن نیست.
بقول یکی از دوستان وقتی اون اوایل که کتابخوان رو تازه گرفته بودم ازش پرسیدم که محافظ ص میخاد یا نه؟ در جواب بهم گفت اگه قراره بدی به ...دخترت که ناخنای بلند داره، آره! خوب منم که جوابم منفی بود، محافظ ص نگرفتم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

در عین حال، میتونید از بازار یک محافظ ص آنتی رفلکس یا همون glare تهیه کنید و به ابعاد مورد نظر برش بدید.

به طه به یاسین (سید هادی گرسویی)

03-02-2013 01:31 PM
pouya7525 آفلاین
کاربر انجمن 1
*

5
   Mar 2013
   0
ارسال: #3
RE: ویژگی های محافظ صفحه نمایش ebook reader
(03-02-2013 01:31 PM)drdre نوشته شده توسط:  سوالاتتون خیلی تخصصیه و من جواب کاملی برای سوالاتتون ندارم اما طبق تجربه خودم در چند ماهی که کیندل تاچ داشتم و بدون کاور و محافظ ص تقریبا همه جا ازش استفاده کردم، نشون داد که نه اصلا ص نمایش و نه بدنه خش پذیره. توی عکسها و ویدئوهای تبلیغاتی هم اگه نگاه کنید، افراد این کتابخوانها رو توی جیب عقب شلوارشون میذارن. اما از طرفی چون کتابخوانها غیر از چند مدل جدید تر که نور پیش زمینه«البته از بغل» دارند، سایر کتابخوانها اگر هم خش بیفتند مشخص نیست. مثالش همین نوک سیمپل تاچ خودم که یه خش از وقتی خریدم روش داشت. در مرکز ص نمایش به طول هفت الی میلیمتر. اما اصلا اصلا قابل رویت نیست مگر اینکه در نور مستقیم و با تغییر مکرر زاویه دید، قابل رویت بشه وگرنه حین مطالعه اصلا قابل دیدن نیست.
بقول یکی از دوستان وقتی اون اوایل که کتابخوان رو تازه گرفته بودم ازش پرسیدم که محافظ ص میخاد یا نه؟ در جواب بهم گفت اگه قراره بدی به ...دخترت که ناخنای بلند داره، آره! خوب منم که جوابم منفی بود، محافظ ص نگرفتم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

در عین حال، میتونید از بازار یک محافظ ص آنتی رفلکس یا همون glare تهیه کنید و به ابعاد مورد نظر برش بدید.

واقعا خش پذیر نیست؟؟ 39 ویدیوهای تبلیغاتی هم که اسمشون روشونه تبلیغاتیه مشکل اینجاست که وقتی یک تبلت سامسونگ می خری می ری تو بازار یک نمایندگی پیدا می کنی و می گی محافظ می خوای و برات نصب می کنند و هزینه می گیرند اما برای این کتابخوان ها اینجوری نیست نه نمایندگی هست نه فروشگاهی هیچی خود سایت آمازونم از 3 دلار محافظ داره تا 25 دلار انواع مختلف شرکت های مختلف آدم میمونه کدوم رو بگیره

بعضی ها می گند محافظ های anti-glare کیفیت نمایش دستگاه رو پایین میارند و محافظ های HD بهتره
03-02-2013 02:31 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محافط صفخه نمایش برای PaperWhite pouya7525 6 1,637 03-01-2015 08:18 AM
آخرین ارسال: ali6262
  شکستن صفحه نمایش کیندل perfection 7 1,928 06-16-2012 11:18 PM
آخرین ارسال: Mohammad

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
midah88

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان