امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Your kindle needs repair. کمک لطفا
نویسنده پیام
shaho آفلاین
کاربر انجمن 1
*

2
   Oct 2017
   0
ارسال: #1
Your kindle needs repair. کمک لطفا
سلام دوستان عزیز. 
دوستان اهل فن و عزیزانی که با فلش و کارهای نرم افزاری سر و کا دارن، خواهش میکنم کمک کنن. 
من خواستم kindle dxg  رو جیلبریک کنم. متاسفانه الان فقط داره پشت سر هم ریستارت میشه و در آخر هم  صفحه you kindle needs repair   رو میاره.
 میتونم به Recovery mode  برم. چند بار خواستم uninstall jailbreak  کنم اما اصلا جواب نمیده. خلاصه همینجوری مانده رو دستم. 
خواهش میکنم اگه عزیزی هست که میتونه مشکل منو حل کنه ، یا یه راه حل دیگه ارایه بده مثل فرستادن برا تعمیر و غیره بهم اطلاع بده چون واقعا لازمش دارم.   

این اسم جیلبریکه: update_ufh_icustom_forJB25_install-kdxg 
که از یه سایت چینی گرفتم. uninstall  ش رو هم دارم که متاسفانه جواب نمیده.
10-13-2017 12:01 AM
hshsh آفلاین
مدیر سایت

1,293
   Dec 2011
   95
ارسال: #2
RE: Your kindle needs repair. کمک لطفا
امیدوارم زود راه درست کردنش رو پیدا کنید. در مورد مشکل پیش اومده جستجو کردید؟ احتمالا افراد دیگه ای هم هستند که با این مشکل برخورد کردند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2017 12:11 AM، توسط hshsh.)
10-15-2017 12:09 AM
shaho آفلاین
کاربر انجمن 1
*

2
   Oct 2017
   0
ارسال: #3
RE: Your kindle needs repair. کمک لطفا
(10-15-2017 12:09 AM)hshsh نوشته شده توسط:  امیدوارم زود راه درست کردنش رو پیدا کنید. در مورد مشکل پیش اومده جستجو کردید؟ احتمالا افراد دیگه ای هم هستند که با این مشکل برخورد کردند.
سلام. ممنون از حس خوب همکاریتون.   راستش خیلی گشتم، تو فرومهای mobile read ، حتی سایتهای روسی و چینی و ... تنها راه حلی که دیدم اینه که یه کیندل دی ایکس جی دیگه باشه که کسی بتونه بعضی قایلهاشو استخراج کنه و کپی کنه رو کیندل مشکل دار، چون فیرمویر کیندل رو امازون ظاهرا اصلا نزاشته ک بدست کسی بیفته، اوناییم که اینکارو کردن توسط امازون بلاک لیست شدن. با امازون هم تماس گرفتم گفتن باید عوض کنی ۱۵ درصد تخفیف بت میدیم.!!!!!! یکی از دوستان هم همینجا تو یکی از انجمنها گذاشته بود یه راه حل که لینکشم بعدا ایشالا میزارم، پیچیده بود و بحث لینوکس و .... که بنده هم سوادشو ندارم راستش.
10-15-2017 02:45 AM

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
hshsh، shaho

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS