امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اینستاپیپر فارسی با کیندل - instapaper
نویسنده پیام
riiyaam11 آفلاین
عضو شده

1
   Jul 2016
ارسال: #1
مشکل اینستاپیپر فارسی با کیندل - instapaper
با عرض سلام

Instapaper & Kindle

همون‌طور که می‌دونید اینستاپیپر یک سایته که می‌تونه صفحات اینترنتی رو به شکل مقاله ذخیره می‌کنه تا کاربر بتونه در فرصت مناسب با کامپیوتر، گوشی، تبلت یا کیندل اون‌ها رو بخونه.

تفاوت اینستاپیپر با پاکت و دیگر بدیل‌های موجود اینه که اینستاپیپر برای کیندل بهینه شده. یعنی شما می‌تونید به اینستاپیپرتون فرمان بدید که هر روز سر یک ساعت مشخص تمامی مقالاتی که پیش از این برای خوندن علامت زده شدن و تا حالا خونده نشدن رو به شکل یه مجله ساده دربیاره و به کیندلتون بفرسته. خوبیش اینه که مقالات مختلف تو کیندلتون پخش و پلا نمی‌شن و همه‌شون با هم در یک جا (همون مجله) در دسترس شما خواهند بود. این رو بیش‌تر توضیح نمی‌دم، چون حتما خودتون همه این‌ها رو بهتر می‌دونید.

منتها اینستاپیپر یک مشکل بزرگ داره با مقالات فارسی. اون هم این‌که جملات در متن مقالات از چپ به راست نوشته می‌شن. به عنوان مثال جمله «من به کمک شما نیاز دارم»‌ به شکل «دارم نیاز شما کمک به من» نوشته می‌شه. این در حالیه که تو همون مجله تیتر مقالات فارسی کاملا درست نوشته می‌شن.

من با بخش حمایت سایت اینستاپیپر تماس گرفتم و به اون‌ها این مشکل رو گزارش دادم، اما به نظر نمی‌رسه که انگیزه جدی‌ای برای حل این مسئله داشته باشن.

ضمنا این نکته رو باید بگم که من می‌دونم افزونه‌هایی مثل افزونه خود کیندل در گوگل‌کروم هم مقالات رو برای کیندل مناسب‌سازی می‌کنن و به کیندل می‌فرستن و جملات هم خیلی خوب و از راست به چپ نوشته می‌شن، اما اون‌ها مقالات رو جدا جدا برای من می‌فرستن و مثلا برای بیست تا مقاله در روز که بعضی‌هاشون چندان هم بلند نیستن، من بیست تا فایل کیندل می‌گیرم که نظم کیندلم رو به هم می‌ریزه و اگه چهار روز پشت سر هم وقت نکنم بخونمشون و پاکشون کنم، برخلاف اینستاپیپر که  چهار تا فایل مجله رو دستم می‌مونه که به راحتی می‌تونم حذفشون کنم، باید هشتاد تا فایل کیندل رو پاک کنم که با سرعت و امکانات کم این دستگاه خیلی وقت‌گیره.

نکته دیگه این‌که کیندل اینستاپیپر با زبان‌های «چپ به راست» مشکلی نداره.

نکته بعد این‌که این مشکل فقط در کیندل وجود داره و من می‌تونم به راحتی در گوشی یا کامپیوتر مقالات فارسی‌ای رو که با اینستاپیپر هم بخونم.

ممنون می‌شم اگه می‌شه در این مورد
کمکم کنید و یک راه حل در اختیارم بذارید،
یا اگه افزونه دیگه‌ای هست که این کار رو بهتر می‌کنه اون رو بهم معرفی کنید
و یا اگر حوصله دارید با بخش حمایت سایت اینستاپیپر تماس بگیرید و این مشکل رو گزارش کنید. 

با احترام
07-10-2016 01:17 PM
matin_01 آفلاین
کاربر انجمن 2
**

18
   Aug 2014
   0
ارسال: #2
RE: مشکل اینستاپیپر فارسی با کیندل - instapaper
(07-10-2016 01:17 PM)riiyaam11 نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر
 اگر دوستان بتونه کمی بکنه خیلی عالی میشه
چون منم با همه روشها اعم از پاکت و افزونه ها کار کردم و همون مشکلات ذکر شده رو داشتم
از دوستان کسی بتونه این مشکل رو حل کنه یا راهنمایی بکنه که خیلی عالیه

ممنون از همه دوستان

با عرض سلام

Instapaper & Kindle

همون‌طور که می‌دونید اینستاپیپر یک سایته که می‌تونه صفحات اینترنتی رو به شکل مقاله ذخیره می‌کنه تا کاربر بتونه در فرصت مناسب با کامپیوتر، گوشی، تبلت یا کیندل اون‌ها رو بخونه.

تفاوت اینستاپیپر با پاکت و دیگر بدیل‌های موجود اینه که اینستاپیپر برای کیندل بهینه شده. یعنی شما می‌تونید به اینستاپیپرتون فرمان بدید که هر روز سر یک ساعت مشخص تمامی مقالاتی که پیش از این برای خوندن علامت زده شدن و تا حالا خونده نشدن رو به شکل یه مجله ساده دربیاره و به کیندلتون بفرسته. خوبیش اینه که مقالات مختلف تو کیندلتون پخش و پلا نمی‌شن و همه‌شون با هم در یک جا (همون مجله) در دسترس شما خواهند بود. این رو بیش‌تر توضیح نمی‌دم، چون حتما خودتون همه این‌ها رو بهتر می‌دونید.

منتها اینستاپیپر یک مشکل بزرگ داره با مقالات فارسی. اون هم این‌که جملات در متن مقالات از چپ به راست نوشته می‌شن. به عنوان مثال جمله «من به کمک شما نیاز دارم»‌ به شکل «دارم نیاز شما کمک به من» نوشته می‌شه. این در حالیه که تو همون مجله تیتر مقالات فارسی کاملا درست نوشته می‌شن.

من با بخش حمایت سایت اینستاپیپر تماس گرفتم و به اون‌ها این مشکل رو گزارش دادم، اما به نظر نمی‌رسه که انگیزه جدی‌ای برای حل این مسئله داشته باشن.

ضمنا این نکته رو باید بگم که من می‌دونم افزونه‌هایی مثل افزونه خود کیندل در گوگل‌کروم هم مقالات رو برای کیندل مناسب‌سازی می‌کنن و به کیندل می‌فرستن و جملات هم خیلی خوب و از راست به چپ نوشته می‌شن، اما اون‌ها مقالات رو جدا جدا برای من می‌فرستن و مثلا برای بیست تا مقاله در روز که بعضی‌هاشون چندان هم بلند نیستن، من بیست تا فایل کیندل می‌گیرم که نظم کیندلم رو به هم می‌ریزه و اگه چهار روز پشت سر هم وقت نکنم بخونمشون و پاکشون کنم، برخلاف اینستاپیپر که  چهار تا فایل مجله رو دستم می‌مونه که به راحتی می‌تونم حذفشون کنم، باید هشتاد تا فایل کیندل رو پاک کنم که با سرعت و امکانات کم این دستگاه خیلی وقت‌گیره.

نکته دیگه این‌که کیندل اینستاپیپر با زبان‌های «چپ به راست» مشکلی نداره.

نکته بعد این‌که این مشکل فقط در کیندل وجود داره و من می‌تونم به راحتی در گوشی یا کامپیوتر مقالات فارسی‌ای رو که با اینستاپیپر هم بخونم.

ممنون می‌شم اگه می‌شه در این مورد
کمکم کنید و یک راه حل در اختیارم بذارید،
یا اگه افزونه دیگه‌ای هست که این کار رو بهتر می‌کنه اون رو بهم معرفی کنید
و یا اگر حوصله دارید با بخش حمایت سایت اینستاپیپر تماس بگیرید و این مشکل رو گزارش کنید. 

با احترام
07-12-2016 11:29 AM
hosein78 آفلاین
مدیر انجمن

663
   Jan 2014
   67
ارسال: #3
سلام
پاکت و P2K رو امتحان کنید
P2K (Pocket to Kindle) is a free service that sends your Pocket articles to your Kindle e-reader periodically
https://p2k.co/

[تصویر:  ketabkhan_tel.png]

[تصویر:  baner.jpg]
07-12-2016 05:00 PM
gonzaless آفلاین
کاربر انجمن 2
**

10
   Jul 2016
   1
ارسال: #4
p2k مشکلش اساسی تره
از وقتی ترفند فونت فارسی رو اجرا کردم فونتش خوب شد ولی نابوده الان هم اینستا و هم پی 2 کی پاکت و هم ریدابیلیتی اینجوری شده

چه کار کنم اینها هم درست بشه؟

الان فقط Amazon Send 2 kindle درست کار میکنه و راست به چپ میزنه

کتاب + دکلمه = BookLameh
کانال تلگرام مناسب برای علاقه مندان به کتابخوانی و دکلمه و کتب صوتی 
https://www.telegram.me/BookLameh

https://www.telegram.me/BookLameh

57
Amazon Kindle Voyage
09-11-2016 04:52 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش کیندل کتابخوان (نسل هفتم) با کیف اورجینال silvasilva 1 779 10-02-2017 01:31 PM
آخرین ارسال: ehsanotaku
Question کیندل وویج انجمن نداره؟ houritha 0 135 09-09-2017 07:25 AM
آخرین ارسال: houritha
  فروش کیندل دکمه ای نسل ۴ maysamsh 0 470 02-22-2017 07:23 PM
آخرین ارسال: maysamsh
  کیندل ویج royaroshan 3 665 10-10-2016 06:07 PM
آخرین ارسال: royaroshan
  اشتراک کتاب ها از کیندل به Read.Amazon(cloud) چگونه است؟ gonzaless 0 659 07-14-2016 05:47 PM
آخرین ارسال: gonzaless
  رجیستر کردن کیندل پیپروایت 2015 youtab 0 1,115 12-26-2015 01:42 AM
آخرین ارسال: youtab
  هک اسکرین سیور کیندل yashar.qorbaney 3 2,011 11-04-2015 05:30 PM
آخرین ارسال: سایه
  کیندل voyage masouddb23 2 1,291 05-08-2015 09:15 PM
آخرین ارسال: masouddb23
  حذف تبلیغات از کیندل farhad.ghr 3 1,533 03-10-2015 08:42 PM
آخرین ارسال: guugle
  ریجیستر کردن دستگاه های کیندل ft.parham 15 4,219 08-02-2014 05:09 PM
آخرین ارسال: hosein78

پرش به انجمن: