امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کتابخوان
نویسنده پیام
shaden آفلاین
عضو شده

1
   Oct 2015
ارسال: #1
خرید کتابخوان
با سلام و روز خوش
 دوستان و عزیزان من احتیاج به خرید کتابخوانی دارم ک در عین استفاده قابلیت ادیت و اصلاح فایل های word داشته باشم و اینکه آیا این سخت افزارها قابلیتت جستجو کلی در کتاب های که فایل آنها به صورت word باشند را دارند و از نظر شما عزیزان بدون در نظر گرفتن قیمت چه مارک و مدلی بهتر و اینکه اگر بخواهم از خارج از ایران بخرم بهتره یا از اینجا چون توی یکی از مقاله ها خوندم که گارانتی آنقدری استفاده و کاربر در ایران نداره ممنون میشم اگر شما بزرگواران کمکم کنید 
یا علی علی مددی
10-10-2015 04:51 PM
hosein78 آفلاین
مدیر انجمن

663
   Jan 2014
   67
ارسال: #2
RE: خرید کتابخوان
(10-10-2015 04:51 PM)shaden نوشته شده توسط:  با سلام و روز خوش
 دوستان و عزیزان من احتیاج به خرید کتابخوانی دارم ک در عین استفاده قابلیت ادیت و اصلاح فایل های word داشته باشم و اینکه آیا این سخت افزارها قابلیتت جستجو کلی در کتاب های که فایل آنها به صورت word باشند را دارند و از نظر شما عزیزان بدون در نظر گرفتن قیمت چه مارک و مدلی بهتر و اینکه اگر بخواهم از خارج از ایران بخرم بهتره یا از اینجا چون توی یکی از مقاله ها خوندم که گارانتی آنقدری استفاده و کاربر در ایران نداره ممنون میشم اگر شما بزرگواران کمکم کنید 
یا علی علی مددی
سلام دوست عزیز
کتابخوان برای این کارهایی که انتظار دارید مناسب نیست بهتره تبلت بخرید و در کنارش یه کتابخوان ارزون قیمت برای مطالعه کتاب مثل کیندل پیپروایت

[تصویر:  ketabkhan_tel.png]

[تصویر:  baner.jpg]
10-10-2015 05:42 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کتابخوان از امریکا و ارسال به ایران meemalef 0 867 10-19-2015 01:35 PM
آخرین ارسال: meemalef

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS