امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات عمومی کتابخوان ها
نویسنده پیام
rostamiani آفلاین
عضو تیم

834
   Sep 2011
   45
ارسال: #1
مشکلات عمومی کتابخوان ها
سلام
ظاهرا جای این بخش اینجا خالی بود :huh:
لطفا هر مشکلی با کتابخوانتون دارید همینجا بپرسید

(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2012 05:56 PM، توسط rostamiani.)
02-15-2012 05:55 PM
rostamiani آفلاین
عضو تیم

834
   Sep 2011
   45
ارسال: #2
RE: مشکلات عمومی کتابخوان ها
سلام
بالاخره منم هفته قبل یک سونی T1 دسته دوم و البته نو ! با کاور چراغدار خریدم
خیلی چیز جالبیه ... انشاالله به زودی نتیجه تجربم رو می نویسم تا بقیه راحت تر انتخاب کنند. ولی فعلا چند تا سوال دارم :
1.نحوه خرید کتاب ( البته کتاب های رایگان ) از فروشگاه سونی چطوره ؟ من هر وقت خواستم بخرم خطای The network in sot connected...(-1195) رو دیدم :-/!

2.وقتی اندازه فونت PDF ها رو بزرگ تر می کنم خیلی کند میشه. تقریبا برای رفتن به صفحه بعد 2-3 ثانیه طول می کشه ! امکان داره به روشی این کار رو سریع تر انجام داد ؟ برنامه ای برای تبدیل PDF به EPUB هست ؟

3.سایتی میشناسید که epub زیاد داشته باشه (البته کتاب های غیر قانونی :485c3a61: )

02-15-2012 07:43 PM
Mohammad آفلاین
مدیر سایت

1,629
   Jun 2011
   47
ارسال: #3
1- نمی دونم ولی فکر نکنم بتونید دانلود کنید تا وقتی که کارت اعتباری وارد نکنید اجازه بده چون نه امازون اجازه میده نه برنس اند نوبل که کتاب رایگان دانلود کنید.
2- تو مدل دیگه ای ندیدم کند بشه یه مقدار بررسی کنید ببینید مشکل چیه
کالیبره رو استفاده کنید
3-بخش معرفی سایت ها رو ببینید
02-15-2012 09:28 PM
kiarash68 آفلاین
همکاران

97
   Oct 2011
   2
ارسال: #4
با بزرگ کردن فونت سونی تی1 من هم کند میشه، البته نه دو سه ثانیه. اینطور که من تجربه کردم وقتی صفحه دارای تصاویر علاوه بر متن باشه بیشتر از حالت عادی طول میکشه. حتی بعضا وقتی عکسهاش خیلی بزرگ باشن نمیتونه فونت رو بزرگ کنه.
02-16-2012 01:17 AM
rostamiani آفلاین
عضو تیم

834
   Sep 2011
   45
ارسال: #5
خیلی خیلی متشکرم
1.اینجا خوندم که سونی بر خلاف آمازون و بارزن اند نوبل ، فروش بین المللی داره . برای همین فکر می کنم باید بشه خرید ...
http://forums.ketabkhan.info/showthread....83&page=15

2.درسته ... فکر کنم اون کتاب عکس داشت که ینطور شد. از کالیبر هم استفاده کردم ولی بازم همینطوره. البته در مورد EPUB همچین مشکلی نداره :)

02-16-2012 06:47 AM
bertoemfi آفلاین
کاربر انجمن 1
*

1
   Jun 2012
   0
ارسال: #6
منم ی سونی تی وان دارم.تازه خریدم.ی جز خریدم کار دیگه ای روش نکردم.یعنی روت اینا نکردمش.بعد هنگ میکنه.موقع روشن شدنم خیلی طول میکشه.
تو کاتالوگش نوشته بعد از شارژ 5مین طول میکشه تا روشن شه اما این کلا اینجوریه
کسی میدونه مشکلش از چیه؟
06-17-2012 09:30 PM
amirhafez آفلاین
کاربر انجمن 1
*

11
   Oct 2012
   0
ارسال: #7
سایت 2epub.com برای تبدیل به epub خوبه.
11-04-2012 12:49 AM
ehsankh آفلاین
کاربر انجمن 1
*

3
   Jun 2012
   0
ارسال: #8
سلام ممنون میشم اگه راه حلی برای این مشکل من پیدا بشه:
من سونی PRST1 دارم و حدود یک سال نمیشه که از کانادا خریدمش (با واسطه و سفارش). به هیچ وجه دستگاه رو روت نکردم و فقط کتاب ریخته بودم توش و ازش استفاده میکردم. چند وقت پیش آپگریدش کردم و نسخه جدید فریم ور رو از خود سایت سونی نصب کردم روش. بعد از چند روز که بدون استفاده مونده بود و احتمالا باتریش تموم شده بود آوردم تا روشنش کنم اما به هیچ وجه از صفحه Opening Book... به این طرف نمیاد و همونجا فریز شده. ممکنه راهنمایی کنید من واقعا ناامید شدم چون زیاد از این دستگاه استفاده میکنم و واقعا مفیده برام...
05-16-2013 01:45 PM
ehsan71 آفلاین
کاربر انجمن 2
**

42
   Apr 2013
   0
ارسال: #9
(05-16-2013 01:45 PM)ehsankh نوشته شده توسط:  سلام ممنون میشم اگه راه حلی برای این مشکل من پیدا بشه:
من سونی PRST1 دارم و حدود یک سال نمیشه که از کانادا خریدمش (با واسطه و سفارش). به هیچ وجه دستگاه رو روت نکردم و فقط کتاب ریخته بودم توش و ازش استفاده میکردم. چند وقت پیش آپگریدش کردم و نسخه جدید فریم ور رو از خود سایت سونی نصب کردم روش. بعد از چند روز که بدون استفاده مونده بود و احتمالا باتریش تموم شده بود آوردم تا روشنش کنم اما به هیچ وجه از صفحه Opening Book... به این طرف نمیاد و همونجا فریز شده. ممکنه راهنمایی کنید من واقعا ناامید شدم چون زیاد از این دستگاه استفاده میکنم و واقعا مفیده برام...
سلام. من هفته پیش همینکارو کردم ولی خوشبختانه مشکلی نداشتم. 3تا کار میتونی بکنی: 1.به یک متخصص نشونش بدی 2. همون نسخه رو دوباره نصب کنی 3. نسخه قبلیش رو نصب کنی. البته ریست رو هم بزن شاید درست بشه.
05-16-2013 03:27 PM
metti آفلاین
کاربر انجمن 2
**

33
   Feb 2013
   1
ارسال: #10
سلام دوستان
اینطور که من از راهنمای نوکم متوجه شدم دارای محافظ صفحه داخلیه!(built-in screen protector) واسه همین واسش محافظ نگرفتم.
اما متاسفانه چند روز پیش یک خراش یک میلی برداشت که نمیدونم چرا اینطور شد!!!
وقتی که نور صفحه(glow light) رو روشن میکنم این خراش به نظر شکستگی میاد و نور رو پخش میکنه فکر نمیکنم دیگه قابل تعمیر باشه، باید سوخت و ساخت.
میخواستم بدونم آیا شما واسه نوکتون محافظ صفحه نصب کردین؟ کسی هست منو راهنمایی کنه؟

ظلم از این بالاتر نیست که مردم پولشان را صرف قاتلان جاده‌ها کنند به بهانه حمایت از تولید ملی.
کتابخوان من: نوک گلولایت روت شده.
کتب در حال مطالعه:واسه ارشد میخونم.
کتب خوانده شده:کیمیاگر، سینوهه، قلعه حیوانات،1984،جهان هولوگرافیک و... .
06-16-2013 02:59 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در خواست ساپورت فارسی از سازنده های کتابخوان بهنام 25 6,094 11-06-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: amirhafez
  مشکلات باتری ایبوک ریدر ها hamy 68 13,715 08-20-2012 07:30 PM
آخرین ارسال: princeehsan
  دیکشنری در کتابخوان ها rostamiani 4 1,598 12-25-2011 04:59 PM
آخرین ارسال: seyyedhamzeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS