امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حروف اضافه و داستانهایش!
نویسنده پیام
ft.parham آفلاین
مدیر سایت

868
   Dec 2011
   83
ارسال: #1
حروف اضافه و داستانهایش!
شما هم با حروف اضافه در زبان انگلیسی مشکل دارید؟ بله خودتون را میگم!این مقاله برای شما نوشته شده، با من در ادامه همراه باشید تا ازین مشکل رمزگشایی کنیم.
تا فراموش نکردم کاربران عزیز و دوستان گل گروه کتابخوان سلام، امیدوارم حالتون حسابی خوب باشه و روزه داری اذیتتون نکرده باشه.
بله، بریم سراغ اصل مطلب، احتمالا تا حالا به صرافت این که چه حکایتیست این حروف اضافه افتادید. چندی پیش داشتم در کلاسی درس میدادم (آن هم بحث شیرین collocations) که ناگاه دانشپژوه عزیزم از کوره در رفت و کسی را که در صحنه بد و بیراه نگفت حقیر بودم. این که نگفت را حقیقتش زیاد مطمئن نیستم ولی در این حد مطمئنم که من صداش را نشنیدم! بگذریم.
چندی این که چطور میشه همایش های(collocations) انگلیسی را  به زبان آموزان فارسی با این هم تداخلات و حروف اضافه و متمم و... آموخت ذهنم را درگیر کرد. تا این که با کمک چندین منبع جزوه ای گردآوری کردم در این جزوه سعی شده اکثر افعال پرکاربرد و حروف اضافه ی آن ها را با تعریف و هم چنین مثالی native گردآوری کنیم.
جزوه را برای ابعاد کتابخوان مناسب سازی کردم تا دوستان خودم در این محفل هم از آن بهره ببرند.

[تصویر:  baner.jpg]
07-28-2014 10:58 AM
souri92 آفلاین
Banned

6
   May 2016
ارسال: #2
RE: حروف اضافه و داستانهایش!
سلام مطلب خوبی بود ممنون
08-31-2016 10:43 PM
saeid1989 آفلاین
کاربر انجمن 1
*

1
   Jun 2017
   0
ارسال: #3
RE: حروف اضافه و داستانهایش!
جناب پرهام در صورتی که فایل رو هنوز هم دارید لطفا روی dropbox مجدد بزارید چون الان 404 میده . مرسی

تو را مرور می کنم به تکرار تا خاموشی ام نشان از فراموشی ام نباشد ...

06-24-2017 01:40 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS