امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه پشتیبانی از پی دی اف در نوک گلولایت و دوکان
نویسنده پیام
mihan4ever آفلاین
کاربر انجمن 3
**

82
   Mar 2013
   10
ارسال: #1
مقایسه پشتیبانی از پی دی اف در نوک گلولایت و دوکان
به تازگی نرم افزار دوکان رو روی کیندل پپروایتم نصب کردم و به نظر میرسه به خوبی از پی دی اف پشیبانی میکنه اما چون پشتیبانی دوکان از دیکشنری و از کتاب های موبی و ایپاب به خوبی کیندل نیست( برای نمونه هنگام خوندن موبی و ایپاب نمی شه صفحه رو چرخوند، فاصله بین خطوط و حاشه ها رو نمیشه به اندازه دلخواه تنظیم کرد، دیکشنری های جدید بافرمت استاردیک نتونستم پیدا کنم و ...ایپاب رو میشه به خوبی و به آسانی به موبی تبدیل کرد و در کیندل خوند) و از طرفی برای خوندن موبی و پی دی اف باید هر بار ری استارت کنم، نمی دونم آیا خرید یک کیندل دیگه تصمیم درستیه یا نه.
دوستانی که نوک رو تجربه کردن می تونن درباره پشتیبانیش از پی دی اف بگن؟ برای نمونه آیا میشه حاشیه ها رو برید؟ ستون ها رو جداگانه خوند؟ ریفلو کرد؟
در ضمن آیا نوک از ایپاب فارسی پشتیبانی می کنه؟ و پشتیبانی از دیکشنریش چطوره؟ و آیا دیکشنری های معروف برای نوک در دسترس هستند؟

موتور جست و جوی کتاب
03-02-2014 11:53 PM
hosein78 آفلاین
مدیر انجمن

663
   Jan 2014
   67
ارسال: #2
Re: RE: مقایسه پشتیبانی از پی دی اف در نوک گلولایت و دوکان
با نصب لانچر KUAL یا Kindle Menu میتونید نرم افزار اصلی کیندل و برنامه های دوکان و کوریدر رو داشته باشید و بدون نیاز به ری استارت، بین این برنامه ها سوییچ کنید

[تصویر:  ketabkhan_tel.png]

[تصویر:  baner.jpg]
03-03-2014 12:28 AM
hshsh آفلاین
مدیر سایت

1,292
   Dec 2011
   95
ارسال: #3
RE: مقایسه پشتیبانی از پی دی اف در نوک گلولایت و دوکان
بدون روت و دستکاری ، نوک فقط برای کتابهای استاندارد لاتین خوبه .

بعد از بهینه سازی نرم افزاری ، نیازهای کاربر رو به خوبی جواب میده و زبان فارسی رو درحد مناسبی پشتیبانی میکنه .
برای ایپاب فارسی چند نرم افزار خوب هست .
mobi و azw و از این دست فرمتها ، فارسی تست نکردم . البته نرم افزارهایی که این فرمتها رو باز میکنند با ایپاب فارسی مشکل دارند و میشه نتیجه گرفت فقط لاتین پشتیبانی میکنند .
03-03-2014 12:29 AM
hosein78 آفلاین
مدیر انجمن

663
   Jan 2014
   67
ارسال: #4
در حال حاضر روت کردن نوک گلولایت جدید در مراحل اولیه است و بهتره به نوک سیمپل تاچ فکر کنید

[تصویر:  ketabkhan_tel.png]

[تصویر:  baner.jpg]
03-03-2014 12:42 AM
qazvinamar آفلاین
کاربر انجمن 1
*

2
   Aug 2017
   0
ارسال: #5
سلام و عرض ادب
من دانشجوی دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی هستم و موضوع رساله ام پیرامون شبکه های اجتماعی کتاب محوره
ممنونم میشم محبت کرده و پرسشنامه ای که در این باره طراحی کردم رو پاسخ دهید و در صورت امکان برای دوستان فعالتون در شبکه های اجتماعی نیز ارسال بفرمایید.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...w/viewform

باسپاس
08-06-2017 10:22 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS