امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی جهت خرید ایبوک ریدر در اندازه ی a5
نویسنده پیام
duduk آفلاین
کاربر انجمن 2
**

25
   Feb 2014
   1
ارسال: #1
درخواست راهنمایی جهت خرید ایبوک ریدر در اندازه ی a5
درود....
دوستان و اساتید بنده میخوام یه ایبوک ریدر در اندازه ی A5 یعنی نصف A4 بخرم چون که میشه این اندازه رو توی این کیف های کوچیک کارمندی جاسازی کرد و با خودم ببرم اینور و اونور تو اتوبوس و اینا.......بهترین و جدیدترین مدل در این اندازه مال کدوم برنده و قیمت حدودیش چنده؟؟؟نمیخوام سال تولیدشم قبل 2013 باشه..
سپسگزارم و منتظر پاسخ هاتون.53
02-10-2014 09:17 PM
hamidreza آفلاین
عضو شده

1
   Jul 2015
ارسال: #11
RE: درخواست راهنمایی جهت خرید ایبوک ریدر در اندازه ی a5
دوست عزیز
منم دقیقا مشکل شما رو دارم...
با این تفاوت که من کتابهای فنی میخونم و توشون پر فرمولای ریاضی و عکس و نموداره... بعضی وقتا آفیسم لازم دارم چون دیگه اینقد از مانیتور استفاده کردم چشم درد میگیره پای کامپیوتر و تبلت...
چند بار رفتم تو بازار یه فروشگاهی طبقه دوم پایتخت هست همه مدلی ایبوک ریدر داره... یه مدل دیدم یه کم سنگین بود فقط ولی همه چیش خوب بود
صفحه ش ۹/۷ اینچ بود (که شما فرمودین بزرگه ولی من چند تا کتابای خودمو کپی کردم توس عاشقش شدم... خیلی عالیه)
روش اندروید ۴ بود، آفیس و گوگل داکس و هر چی میخاستم روش نصب میشد
یه قلم مغناطیسیم داره که خیلی نوشتن باهاش لذت بخشه، دقیقا مثل کاغذ...
TTS هم داشت، از رو کتاب میخونه...
با PDF هم عالی کار میکرد، چند تا مقاله ریختم توش راحت میشه خوندشون قاطی نکرد ! فونتشم بزرگ میکنه تو pdf و دو تا ستون مقاله هامو درست کرد خودش وقتی بزرگ کردم شد ۱ ستون...
منتظرم به پولی بیاد دستم بخرمش !
لینکشم میذارم براتون ببینیدش، لطفا شما هم نظرتون رو بگید چون واقعا برام خیلی گرونه، نمیخام بخرم بعد متوجه شم که یه چیزی رو ندیدم قبلش
http://kamancomputer.com/products_desc.a...8%B1%D8%B3
07-07-2015 01:07 AM
hosein78 آفلاین
مدیر انجمن

663
   Jan 2014
   67
ارسال: #12
(07-07-2015 01:07 AM)hamidreza نوشته شده توسط:  دوست عزیز
منم دقیقا مشکل شما رو دارم...
با این تفاوت که من کتابهای فنی میخونم و توشون پر فرمولای ریاضی و عکس و نموداره... بعضی وقتا آفیسم لازم دارم چون دیگه اینقد از مانیتور استفاده کردم چشم درد میگیره پای کامپیوتر و تبلت...
چند بار رفتم تو بازار یه فروشگاهی طبقه دوم پایتخت هست همه مدلی ایبوک ریدر داره... یه مدل دیدم یه کم سنگین بود فقط ولی همه چیش خوب بود
صفحه ش ۹/۷ اینچ بود (که شما فرمودین بزرگه ولی من چند تا کتابای خودمو کپی کردم توس عاشقش شدم... خیلی عالیه)
روش اندروید ۴ بود، آفیس و گوگل داکس و هر چی میخاستم روش نصب میشد
یه قلم مغناطیسیم داره که خیلی نوشتن باهاش لذت بخشه، دقیقا مثل کاغذ...
TTS هم داشت، از رو کتاب میخونه...
با PDF هم عالی کار میکرد، چند تا مقاله ریختم توش راحت میشه خوندشون قاطی نکرد ! فونتشم بزرگ میکنه تو pdf و دو تا ستون مقاله هامو درست کرد خودش وقتی بزرگ کردم شد ۱ ستون...
منتظرم به پولی بیاد دستم بخرمش !
لینکشم میذارم براتون ببینیدش، لطفا شما هم نظرتون رو بگید چون واقعا برام خیلی گرونه، نمیخام بخرم بعد متوجه شم که یه چیزی رو ندیدم قبلش
http://kamancomputer.com/products_desc.a...8%B1%D8%B3

سلام قیمتهای کمان خیلی بالاست. اگه خودتون سفارش بدید حدود 1250 درمیاد.

[تصویر:  ketabkhan_tel.png]

[تصویر:  baner.jpg]
07-09-2015 11:07 AM
Yaseri آفلاین
کاربر انجمن 2
**

6
   Apr 2017
   0
ارسال: #13
یکی از مهمترین فاکتورهایی که در انتخاب کتابخوان مناسب باید در نظر بگیرید قابلیت نصب برنامه های کاربردی هست.
در حقیقت بدون نصب و استفاده از نرم افزارهای کاربردی مانند انواع دیکشنری اکسفورد و لانگمن یا کیبورد مجازی فارسی و گوگل درایو و مولتی اسکرین و ویکی پدیای افلاین و نرم افزار های ارشیو کتب و همچنین برنامه های کاربردی عالی گنجینه کتب مانند طاقچه و فیدبیو در شما از ده درصد امکانات یک کتابخوان استفاده خواهید کرد.
این نرم افزارها به راحتی و سهولت و لذت کتابخواندن به شما کمک می کنند.
فراموش کتابخوان فقط یک صفحه نمایش خالی نیست که فقط توش کتاب بریزید و فقط نگاش کنید.
اگر نتونید این نرم افزارها را نصب و استفاده کنید واقعا از تکنولوژی دستگاه کتابخوان استفاده نکردید و در حقیقت شما یک صفحه نمایش خریدید.
مدل های 50 دلاری اصلا قابل مقایسه به مدل های جدید مانند n96 نیستند.هر چه قدر پول بدین همانقدر اش می خورید.
در خصوص خرید دستگاه های الکترونیکی مخصوصا کتابخوان دنبال جنس دست دوم نباشید یقین بدونید اگر اون جنس کارایی داشت صاحبش نمی فروخت.دستگاه های کتابخوان بسیار ظریف و حساس اند یقین بدونید کتابخوان دست دوم حتما تعمیر شده است شک نکنید.
04-28-2017 12:31 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب روانشناسی nahamya 0 23 09-17-2017 08:47 AM
آخرین ارسال: nahamya
  در خواست مشاوره و سوال برای خرید Mohammad 1,110 129,151 08-21-2017 12:52 PM
آخرین ارسال: behnam_za
  مفهوم دقیق عبارت "free shipping" در خرید اینترنتی 93300171 2 500 08-19-2017 04:30 PM
آخرین ارسال: پیمان بوک
  مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار seyyed110 3 982 08-19-2017 04:26 PM
  خرید ایبوک ریدر ( از کجا بخریم ؟) sepidz 15 8,161 08-19-2017 04:24 PM
Wink راهنمایی خرید کتابخوان برای یک مهندس!!! ketabkh00n 8 1,427 07-31-2017 12:25 AM
آخرین ارسال: Yaseri
  راهنمایی برای خرید کیندل پیپروایت 2015 Maldini 1 613 03-13-2017 03:49 AM
آخرین ارسال: register.p
Wink خرید کیندل از آمازون akha1omid 1 520 03-05-2017 09:58 AM
آخرین ارسال: akha1omid
  راهنمای خرید کتابخوان برای یک دانشجو alamsh 0 660 03-04-2017 01:16 AM
آخرین ارسال: alamsh
  مشاوره فوری جهت خرید کتابخوان Andromeda 11 1,501 02-27-2017 04:56 PM
آخرین ارسال: bk89

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS