امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه کیندل و نوک تاچ در یک ویدیوی پانزده دقیقه ای (انگلیسی)
نویسنده پیام
yami آفلاین
کاربر انجمن 2
**

24
   Nov 2011
   1
ارسال: #1
مقایسه کیندل و نوک تاچ در یک ویدیوی پانزده دقیقه ای (انگلیسی)
سلام دوستان
احتمالا شما هم مثل من بین خرید کیندل و نوک تاچ مردد بودین که من با دیدن این ویدئو متوجه شدم که نوک برای من بهتره. البته امکان زوم این و زوم اوت کردن کیندل که نوک نداره و صرفا میشه فونت رو بزرگ کوچک کرد عیب بزرگیه ولی خوب دیگه بالاخره نوک رو انتخاب کردم که البته قیمت هم بی تاثیر نبود!

ویدئو حدود 15 دقیقه هست و به زبان انگلیسی ولی فکر کنم که بیشتر دوستان با دیدنش مطلب دستگیرشون بشه.

http://youtu.be/q0eD8nWhcpE
12-05-2011 10:25 PM
shimi85 آفلاین
مدیر بخش راهنمایی

334
   Apr 2012
   11
ارسال: #11
RE: مقایسه کیندل و نوک تاچ در یک ویدیوی پانزده دقیقه ای (انگلیسی)
پرهام جان لب کلام رو گفتن....من خودم به شخصه یه ریدر اندرویدی رو ترجیح میدم که بتونم روتش کنم و نوکم هم که روت کردم اولش مشکل باتری داشت که دوباره از اول روتش کردم و تمام برنامه ها و سرویس هایی که به دردم نمیخورد رو حذف کردم و الان اصلا مشکل مصرف شارژ زیاد نداره و از حالت روت نشده حتی بهتره...من هم کتاب انگلیسی زیاد استفاده میکنم و کارم با کتابخون به این شکل هست که کتابی که میخونم اگه با لغت جدیدی روبه رو شم با دیکشنری goldendict بازش میکنم و بعد اون رو share میکنم تو نرم افزار ankidroid که مثه جعبه لایتنر میمونه و دیگه نیازی ندارم که لغات جدید رو تایپ کنم و یا رو کاغذ بنویسم ...خداییش این قابلیتو با هیچ چیز عوض نمیکنم...پس خیلی زیاد سلیقه ای هست...اگه نمیخوای با ریدر این کارا رو بکنی و فقط میخوای کتاب بخونی و بس پس هیچ فرقی نمیکنه که کدومشو بگیری...البته در مورد کیفیت ساخت باهاتون موافقم که کیندل دستگاهای بهتری داره...
08-21-2012 02:44 AM
ft.parham آفلاین
مدیر انجمن

865
   Dec 2011
   83
ارسال: #12
(08-21-2012 02:44 AM)shimi85 نوشته شده توسط:  پرهام جان لب کلام رو گفتن....من خودم به شخصه یه ریدر اندرویدی رو ترجیح میدم که بتونم روتش کنم و نوکم هم که روت کردم اولش مشکل باتری داشت که دوباره از اول روتش کردم و تمام برنامه ها و سرویس هایی که به دردم نمیخورد رو حذف کردم و الان اصلا مشکل مصرف شارژ زیاد نداره و از حالت روت نشده حتی بهتره...من هم کتاب انگلیسی زیاد استفاده میکنم و کارم با کتابخون به این شکل هست که کتابی که میخونم اگه با لغت جدیدی روبه رو شم با دیکشنری goldendict بازش میکنم و بعد اون رو share میکنم تو نرم افزار ankidroid که مثه جعبه لایتنر میمونه و دیگه نیازی ندارم که لغات جدید رو تایپ کنم و یا رو کاغذ بنویسم ...خداییش این قابلیتو با هیچ چیز عوض نمیکنم...پس خیلی زیاد سلیقه ای هست...اگه نمیخوای با ریدر این کارا رو بکنی و فقط میخوای کتاب بخونی و بس پس هیچ فرقی نمیکنه که کدومشو بگیری...البته در مورد کیفیت ساخت باهاتون موافقم که کیندل دستگاهای بهتری داره...
با تشکر از شیمی عزیز به مورد کاربریشون اشاره کردن من خودم به شخصه ازین ویژگی بیخبر بودم
ولی این روش حقیقتا روش خوبیه برای حفظ لغت و افزلیش دامنه ی لغات:blush:
با عبارت "من ریدر اندرویدی را ترجیح میدم موافقم" خصوصا نوک داخل این کاره جدیدش (گلو لایت) واقعا سرعت را بالا برده و خوب مطمئنا این یکی از الطاف سیستم عامله.
به هر حال امیدوارم دوستامون علت اقبال فروش این ریدر را در ایران کشف کرده باشه:dunno:

[تصویر:  baner.jpg]
08-21-2012 10:08 AM
zobilla آفلاین
کاربر انجمن 1
*

3
   Feb 2013
   0
ارسال: #13
(08-21-2012 02:44 AM)shimi85 نوشته شده توسط:  ...من هم کتاب انگلیسی زیاد استفاده میکنم و کارم با کتابخون به این شکل هست که کتابی که میخونم اگه با لغت جدیدی روبه رو شم با دیکشنری goldendict بازش میکنم و بعد اون رو share میکنم تو نرم افزار ankidroid که مثه جعبه لایتنر میمونه و دیگه نیازی ندارم که لغات جدید رو تایپ کنم و یا رو کاغذ بنویسم ...خداییش این قابلیتو با هیچ چیز عوض نمیکنم...

چه جالب! من همیشه روی گوشیم با این دوتا برنامه کار میکنم، حالا اگه میشه با نوک روت شده ازشون استفاده کرد دیگه دلیلی نمیمونه که نخرمش :)
02-21-2013 07:52 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صفحه کیندل تاچ یا پیپروایت ؟؟؟ rostamiani 11 1,793 08-14-2016 11:46 PM
آخرین ارسال: arminkshz
  مقایسه انواع کتاب خوانها به صورت حرفه ای mehran2020 0 1,243 12-01-2013 01:54 AM
آخرین ارسال: mehran2020
Lightbulb مقایسه دیکشنری ها در کتابخوان ها fanfan 7 2,123 11-07-2012 10:10 PM
آخرین ارسال: amirhafez
  مقایسه دو تبلت رتینا: کیندل فایر اچ دی 8.9 اینچی در مقابل آپید 3 ebadi 0 1,146 09-10-2012 10:16 PM
آخرین ارسال: ebadi
  مقایسه نوک تاچ و سونی تی وان (فارسی) rostamiani 3 1,655 07-24-2012 10:03 PM
آخرین ارسال: fanfan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS