امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی تخصصی sony prs t3
نویسنده پیام
abritco آفلاین
عضو تیم

101
   Aug 2012
   11
ارسال: #1
بررسی تخصصی sony prs t3
با سلام خدمت دوستان.
بر ان شدیم تا به بررسی محصول جدید سونی sony prs t3 بپردازیم.
اگر مورد توجه قرار گیرد سعی بران میشود تا این روند ادامه پیدا کند.
این فایل به عنوان اولین قدم برداشته شده و حتما دارای مشکلات بسیار زیادیست که امیدوارم به کمک و راهنمایی شما روز به روز بهتر بشه.
منتظر باز خورد هاتون هستم.
با تشکر.
اپلود سنتر انجمن دانلود

فایل‌(های) پیوست شده
بررسی t3.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 281
اندازه 448.85 کیلوبایت

:huh:
my reader:nook super reader
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2013 08:02 PM، توسط abritco.)
11-30-2013 10:49 PM
abritco آفلاین
عضو تیم

101
   Aug 2012
   11
ارسال: #2
RE: بررسی تخصصی sony prs t3
فکر میکنم کار تا حد زیادی افتضاح بوده چون الان که نگاه میکنم 26 بار دانلود شده.اما فقط 2 بار سپاس خورده.
حتی پذیرای انتقاداتون هم هستم؟
حداقل بیاید انتقاد کنید.

12-01-2013 07:46 PM
ft.parham آفلاین
مدیر انجمن

865
   Dec 2011
   83
ارسال: #3
من مشکل دانلود دارم. لطفا کلیه فایل هاتون را روی اپلود سنتر انجمن اپلود کنین
با سپاس
up.kkgroup.ir

[تصویر:  baner.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2013 07:55 PM، توسط ft.parham.)
12-01-2013 07:49 PM
abritco آفلاین
عضو تیم

101
   Aug 2012
   11
ارسال: #4
پست اول ویرایش شد.

12-01-2013 08:02 PM
ft.parham آفلاین
مدیر انجمن

865
   Dec 2011
   83
ارسال: #5
وقتی مایوس شدن شما را دیدم کمی جا خوردم و یادم آمد همون روزی که این ارسال را گذاشتید مشکل دانلود داشتم ولی یادم رفت بهتون یادآوری کنم.
ازین که برخی دوستان فراموش می کنند دکمه سپاس را بزنند دلخور نباشید، آنچنان کلیک کردن روی این دکمه برای برخی مشکل هستش که گویی در ازای این کار ازشون مقدار قابل توجهی پول طلب میشه!
بگذریم، بررسی بسیار مفید و جامعی بود که حقیقتا اولین باریست که در این انجمن چنین حرکتی (ترجمه) و اینقدر بروز انجام میشه.
از زحمتتون ممنونم و امیدوارم با شکل گیری گروه تولید محتوا این روند حتی با کتابخوان و به قلم خود کارشناسان انجمن ادامه داشته باشه.
ترجمه ای روان و چینش بسیار خوبی داشت مقال تون1
اما اگر pdf این فایل را secure میکردید و همچنین از پس زمینه آبی برای آن استفاده نمیکردید بهتر بود. اگر چه متوجه شدم که استفاده ازین رنگ برای تداعی المان رنگی انجمن بود ولی چشم را میزد. بجز استفاده نکردن از لوگوی انجمن که فعلا نداریم 4 و همچنین نداشتن واتر مارک پشت مقاله برای حفاظت بیشتر از حق کپی رایت و چند اشتباه تایپی مختصر بی نقص بود.
خدا قوت5

(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2013 08:22 PM، توسط ft.parham.)
12-01-2013 08:20 PM
mrbagheri آفلاین
کاربر انجمن 3
**

74
   Feb 2014
   2
ارسال: #6
(11-30-2013 10:49 PM)abritco نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان.
بر ان شدیم تا به بررسی محصول جدید سونی sony prs t3 بپردازیم.
اگر مورد توجه قرار گیرد سعی بران میشود تا این روند ادامه پیدا کند.
این فایل به عنوان اولین قدم برداشته شده و حتما دارای مشکلات بسیار زیادیست که امیدوارم به کمک و راهنمایی شما روز به روز بهتر بشه.
منتظر باز خورد هاتون هستم.
با تشکر.
اپلود سنتر انجمن دانلود

مطالب خیلی خوبی بود. من بین paperwhit و prs t3 شک داشتم که کدام را بخرم اما الان مطمئن شدم paperwhite یه سر و گردن بالاتره.
02-19-2014 12:37 AM
hosein78 آفلاین
عضو تیم

661
   Jan 2014
   65
ارسال: #7
دوست عزیز ممنون از زحمتی که بابت ترجمه و آماده سازی این مطالب کشیدید. انتخاب فونت و استایل و پس زمینه مناسب و ویرایش متن و صفحه بندی مناسب جهت مطالعه در تبلت و کتابخوان از مواردی بود که به نظرم اومد باید بیشتر روش کار میشد.

[تصویر:  ketabkhan_tel.png]

02-19-2014 10:33 AM
mziaeem آفلاین
عضو تیم

68
   Oct 2013
   6
ارسال: #8
معرفی شما بیشتر نقد بود. من چند نکته را که فکر می کنم به نظرم نکات مثبت این دستگاه هست عرض می کنم
۱- سبک طراحی جدید جلد دستگاه دو مزیت را به همراه دارد

مزیت اول این است که شما وزن کمتری را در نهایت خواهید داشت. چون دستگاه ها وزن کاور + وزن اجزای دستگاه را با هم دازند و لذا با وصل کردن کاور وزن دستگاه زیاد می شود. قطعا یکی از علت های این طراحی سونی این است که کاور جزئی از دستگاه شود و وزن مجموع کاور و دستگاه کاهش یابد

مزیت دوم این سبک طراحی این است که بر خلاف تمام دستگاه های موجود باتری این دستگاه توسط کاربر عادی هم در دسترس خواهد بود و برای تعویض باتری نیازی به مراجعه به تعمیر کار ندارید.

۲- کلید های سخت افزاری یکی از مهم ترین دلایل علاقه من به سونی است. قطعا بسیاری دیگر از مشتریان نیز اینچنین هستند. چرا که وقتی دستگاه را با یک دست گرفته ای استفاده از تاچ برای صفحه زدن قدری سخت است. تجربه مطالعات زیاد من با این دستگاه به من می گوید این کلید ها کارایی بسیار زیادی در راحتی مطالعه دارند

۳- دستگاه های دارای نور پس زمینه مجبورند برای جلوگیری از glare صفحات را قدری مات کنند. احتمالا باید بتوانید دانه ای ریزی را که مسئول مات کردن هستند در این صفحات پیدا کنید. سونی کار را راحت کرده و به جای چند لایه کردن صفحه و بعد مات کردن و دیگر دردسر ها کاور چراغ دار را عرضه کرده که اصولی تر است.

۴- توانایی های این دستگاه در خواندن pdf بسیار بالاست.

۵- تغییر ندادن user interface و حتی ظاهر دستگاه یک روش عملی و روانشناسانه است. به غیر از کاربران کنجکاو که همیشه به دنبال دیدن چیزهای جدید هستند، کاربرانی که صرفا به استفاده می اندیشند تغییرات زیاد در طراحی چه سخت افزاری و چه نرم افزاری را نیاز ندارند. این دستگاه ها برای افرادی که هیچ اطلاعاتی از کامپیوتر ندارند هم ساخته شده و این افراد با تغییرات دچار مشکل می شوند. یک فردی که کامپیوتر نمی داند به نظر من با سونی خیلی راحت تر اخت می شود تا نوک و کیندل
02-20-2014 05:24 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روت کتابخوان sony prs t3 hmovaghari 1 233 07-23-2016 10:07 AM
آخرین ارسال: hshsh
  فروش Sony-T1 nikoeizad 0 528 01-06-2016 08:45 PM
آخرین ارسال: nikoeizad
  فروش کتابخوان Sony Prs-T2 viper84 6 1,463 08-06-2014 08:23 AM
آخرین ارسال: viper84
  Sony تلاش رفع مشکل epub فارسی «همه با هم» Mos.Gh 2 2,365 10-16-2013 04:24 PM
آخرین ارسال: mziaeem
  بررسی مختصر PRS T2 amin7 10 2,961 05-14-2013 06:56 PM
آخرین ارسال: mohammad_e
Rainbow نظرسنجی : درباره Sony prs -T1 fanfan 33 5,302 07-22-2012 06:46 PM
آخرین ارسال: fanfan
  برسی ناقص بوک ریدر Sony PRS-T1 ، قبل از خرید این را بخوانید محمّد 9 7,324 06-08-2012 12:26 AM
آخرین ارسال: Mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS