امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا راهنمایی کنید
نویسنده پیام
mehdi_1981 آفلاین
کاربر انجمن 1
*

7
   May 2013
   0
ارسال: #1
Shocked لطفا راهنمایی کنید
درود
دوستان عزیز من میخوام یک کتاب خوان با سایز بزرگ بخرم بیشتر هم pdf فارسی میخونم اگه ممکن راهنمایی کنید.خودم که همین kindel dx رو پسندیدم ولی اگه شما مدل بهتری سراغ دارین بگین.راستی از بچه های تبریز کسی میدونه تو تبریز کجا میشه کتابخوان پیدا کرد.
سپاس8
05-20-2013 10:21 PM
ronin313 آفلاین
کاربر انجمن 2
**

43
   Jul 2012
   0
ارسال: #21
RE: لطفا راهنمایی کنید
ریدر برای ایرانی جماعت کاربرد نداره.فایل پی دی اف یعنی مصیبت.محتوا هم که نداریم براش.برای یه یارو انگلیسی زبان خوبه چون قبلا یکی دیگه زحمت تنظیم محتوا رو کشیده و اوشون فقط میخواد پول بده وز از دریای انبوه محتوا ماهی خودشو صید کنه.و رحمت الله
07-30-2013 10:01 PM
moosazadeh آفلاین
کاربر انجمن 2
**

28
   Feb 2013
   0
ارسال: #22
شخصا تجربه نوک داشتم و فکر می کنم مطابق گفته بعضی از دوستان بخشی از زمان فقط باید صرف تبدیل و... بشه عملا دست آدم توی استفاده محدود هست. با توجه به اینکه سایز گوشی من 5 اینچ هست کلا فکر می کنم ریدر باید 9یا 10 اینچ باشه به خصوص برای پی دی اف های فارسی که اساسا تصور خیلی از کتاب الکترونیکی همون تبدیل به پی دی اف هست
پس با توجه به قیمت یه ریدر مثل کیندل دی ایکس در حدود 1.5 فعلا شاید بهتر باشه یه تبلت تو همین سایز خرید و منتظر بود سونی و سایر شرکت ها ریدرهای نه و ده اینچی بدن که بشه فایل اندروید رو هم روش استفاده کرد
به امید آنروز
10-31-2013 07:00 PM
mohammad_e آفلاین
عضو تیم

342
   Dec 2012
   14
ارسال: #23
بهینه ترین ابعاد یک ریدر 6 اینچی که شرکت ها به این نتیجه رسیدن. در موارد خاص مینی (5 اینچ) و بزرگتر از 6 اینچ می زنن اما در نهایت بیشترین فروش و متواول ترین همون 6 اینچ میشه.
من خودم نوک دارم و بیشتر کتابهام رو روی نوک می خونم. بعد از روت کردن (که کار زمان گیری نیست و اگر مبتدی باشید نهایت یک ساعت و نیم تا دو ساعت وقت شما رو می گیره.) و کتابهای اسکن شده رو می تونید به صورت لند اسکیپ (با برنامه های مختلف اندرویدی مثل ایبوک دروید و اوریون ویو ِ ر) مشاهده کنید که برای من تقریبا از صفحه کتاب معمولی هم بزرگتر به نظر میرسه.
محتوا هم که سایت های زیادی هست که کتابهای بسیار زیادی در همه ی زمینه ها به صورت اسکن شده و حتا جدیدا ایبوک به صورت رایگان در اختیار یوزرها میذارن.

اگر سوالی بود در خدمتم.

دلـگـیـــر دلـگـیــــرم، مـــرا مـگــذار و مـگــذر
از غصـه مـی‌مـیــرم، مـــرا مـگــذار و مـگـــذر
بـا پـای از ره مـانـــده در ایـن دشــت تــب‌دار
ای وای مـی‌مـیــرم، مـــرا مـگـــذار و مـگـــذر
10-31-2013 08:09 PM
Farhang آفلاین
کاربر انجمن 1
*

2
   Jan 2014
   0
ارسال: #24
من کیندل 6 اینچی دارم. برای بعضی pdf ها که خودش کوچیکه واقعا بدرد نمی خوره چون باید زوم کرد و برای یه خط خوندن هی این برو آن بر رفت. اگه بتونی dx بخری خیلی بهتره.
01-22-2014 05:35 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ماهمه چیز در رابطه با کتابخوانبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS