انجمن  کتابخوان
مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن کتابخوان (http://forums.ketabkhan.info)
+-- انجمن: راهنمایی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: راهنمایی و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار (/showthread.php?tid=2702)

مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار - seyyed110 - 10-21-2016 07:25 PM

سلام
برای من قلم خیلی اهمیت داره.ایا با این مدل میشه مثل قلم و کاغذ معمولی نوشت؟من عادت دارم تو حاشیه کتاب بنویسم و این نوشته ها هم برام مهمه .
یه مدل سونی داره که ظاهرا قلمش عالیه اما مشکلش اینه که محدودیت داره و احتمالا نشه نرم افزارهای کتابخونه فارسی روش نصب کرد؟
البته یه مدل 13 اینچی نوترینوکس داره .شما خبر ندارید تو بازار هست یا نه؟کلیپش تو اینترنت هست که مثل سونی 13 اینچ هستش اما محدودیت اون رو نداره؟
در کل شما چی پیشنهاد میدید؟یه کتابخوان که واقعا جایگزین کتاب کنم؟البته با قابلیت یادداشت برداری عالی داخل کتب؟

RE: مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار - matin_01 - 11-22-2016 02:41 PM

(10-21-2016 07:25 PM)undefined نوشته شده توسط:  سلام
برای من قلم خیلی اهمیت داره.ایا با این مدل میشه مثل قلم و کاغذ معمولی نوشت؟من عادت دارم تو حاشیه کتاب بنویسم و این نوشته ها هم برام مهمه .
یه مدل سونی داره که ظاهرا قلمش عالیه اما مشکلش اینه که محدودیت داره و احتمالا نشه نرم افزارهای کتابخونه فارسی روش نصب کرد؟
البته یه مدل 13 اینچی نوترینوکس داره .شما خبر ندارید تو بازار هست یا نه؟کلیپش تو اینترنت هست که مثل سونی 13 اینچ هستش اما محدودیت اون رو نداره؟
در کل شما چی پیشنهاد میدید؟یه کتابخوان که واقعا جایگزین کتاب کنم؟البته با قابلیت یادداشت برداری عالی داخل کتب؟
https://www.icarusreader.com/icarus-illumina-pro-9.7-inch-ereader

RE: مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار - Yaseri - 07-31-2017 12:15 AM

اگر قیمت برات زیاد مهم نیست و کارایی قلم و نصب انواع نرم افزار اندرویدی برات خیلی مهمه حتما مدل13 اینچی فوق حرفه ای اونیکس یعنی Max carta را انتخاب کن.
با قلمش حتی می تونی طراحی هم بکنی
دارای بالاترین سخت افزار حال حاظر در بین تمام کتابخوان ها را داره
البته قیمتش الان تو نمایندگس رسمی اونیکس در ایران 2.700 است
ولی واقعا ارزش خرید را داره
اگر قلم دار ارزان تر می خوای سری ده اینچی اونیکس یعنیN96 را انتخاب کن.
این مدل هم یکی از مدل های قلم دار با کفیت و دارای قابلیت نصب تمام نرم افزار های اندرویدی هست.

اگر قیمت برات زیاد مهم نیست و کارایی قلم و نصب انواع نرم افزار اندرویدی برات خیلی مهمه حتما مدل13 اینچی فوق حرفه ای اونیکس یعنی Max carta را انتخاب کن.
با قلمش حتی می تونی طراحی هم بکنی
دارای بالاترین سخت افزار حال حاظر در بین تمام کتابخوان ها را داره
البته قیمتش الان تو نمایندگس رسمی اونیکس در ایران 2.700 است
ولی واقعا ارزش خرید را داره
اگر قلم دار ارزان تر می خوای سری ده اینچی اونیکس یعنیN96 را انتخاب کن.
این مدل هم یکی از مدل های قلم دار با کفیت و دارای قابلیت نصب تمام نرم افزار های اندرویدی هست.

RE: مشورت برای خرید کتابخوان قلم دار - پیمان بوک - 08-19-2017 04:26 PM