انجمن کتابخوان

نسخه‌ی کامل: اضافه كردن Tapatalk
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
الان خيلي از فرومها ، حتي فرومهاي ايراني زيادي براي كاربراني كه با گوشيشون پستها رو ميخونم ساپورت برنامه Tapatalk رو به فروم اضافه ميكنن
اما اين فروم هنوز اين قابليت رو نداره
پيشنهاد ميكنم براي راحتي كاربراي موبايل اين قابليت رو اضافه كنيد
سپاس
چشم بررسی میشه همینجا اطلاع میدم
یادم رفت اینجا اعلام کنم که انجمن برای tapatalk اماده سازی شده کافیه رو گوشیتون نرمافزار tapatalk رو داشته باشین تا به راحتی با انجمن تعامل کنید
نرم افزار تاپاتالک را برای کامل کردن این تایپیک قرار می دم کافیه این نرم افزار را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید تا با کمترین استفاده و بیشترین سرعت از اینترنت گوشی خود برای دیدن انجمن اقدام کنید کافیه تو نرمافزار اسم کتابخوان ار سرچ کنید تا انجمن ما ظاهر بشه بعد با اکانت انجمنتون وارد بشید اینم نرمافزار امکانات زیادی برای دیدن انجمن ها بهتون میده .

برای دانلود نسخه ی ایفون و بلک بری و کروم اون در وب سرچ کنید چون این نرمافزار پولیه.

سایت اصلی
http://tapatalk.com
[attachment=800]

یک نسخه کامل از این نرم افزار رو می تونید اینجا دانلود کنید
[attachment=799]
همون زمانی که انجمن برای tapatallk آماده شد نسخه آندرویدی رو روی نوک نصب کردم . متاسفانه جستجو کار نمیکنه و هرچی تو بخشهای مرتبط دنبال انجمن گشتم پیداش نکردم . خیلی جستجو کردم و توی چند تا بخش که به نظرم میشد انجمن مربوط به اونها باشه خوب گشتم ولی نبود !
(09-16-2012 12:09 AM)hshsh نوشته شده توسط: [ -> ]همون زمانی که انجمن برای tapatallk آماده شد نسخه آندرویدی رو روی نوک نصب کردم . متاسفانه جستجو کار نمیکنه و هرچی تو بخشهای مرتبط دنبال انجمن گشتم پیداش نکردم . خیلی جستجو کردم و توی چند تا بخش که به نظرم میشد انجمن مربوط به اونها باشه خوب گشتم ولی نبود !
تو زیر مجموعه گجت ها رو گشتی نبود ؟
این ؛ اون زیر مجموعهای که انجمن رو توش قرار دادم!
سلام خدمت دوستان عزیز
من احساس خلا وجود این نرم افزار را برای پلتفرم اندروید میکردم لذا نسخه ی apk را قرار میدم برای دوستان.(قابل استفاده در نوک و سونی روت شده)

پیوند دریافت
راستی یادم رفت بگم که انجمن رو پیدا کردم .
چون روی نوک امکان جستجو فعال نیست باید تو بخش گجت ها و زیر مجموعه آندروید برید تا آخر لیست تا انجمن کتابخوان رو ببینید . اگه سرعت اینترنت کم باشه رد کردن همه انجمن ها تا آخر یه خرده وقت گیره و نیاز به صبر و حوصله فراوان داره .

فکر کنم اگه توی زیر مجموعه General یا حتی Other قرار میگرفت بهتر بود . همه کتابخوانها که آندروید نیستند !
حاجی خلوت ترین لیستش بود هر وقت بخواهیم می تونیم تغییر بدیم یه لیست خلوت مرتبط پیدا کن بذارم اونجا فکر کنم other خیلی شلوغ باشه
حالا که پیداش کردیم . ولی یه ندایی میدادی که دقیقا کجاست !

فعلا نصب ندارم چون روی نوک با اپرا موبایل انجمن رو میخونم . ولی اگه بشه لیست جدید پیشنهاد داد و یه زیرمجموعه واسه کتابخوان پیشنهاد بدی فکر کنم کاملا خلوت باشه .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع